sektör

warning: Creating default object from empty value in /home/yapi/domains/yapirehberim.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Ases Asansör

İzmir Ases Asansör

Hakkımızda :
Ases Asansör sektör tecrübesiyle güvenli ve kaliteli üretim ve servis politikasından ödün vermeden konusunda uzman mühendis ve teknik personeli ile bölgesinde birçok asansör projesine imza atmıştır. Asansör montajında kaliteli malzeme kullanılması montaj personeli tarafından montaj edilmesi de çok önemlidir.
İlkemiz; sağladığımız müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden çalışma prensiplerimiz ile çalışmalarımıza devam ederek asansör sektöründe iyi ve kaliteli ürünlerimizi, en hızlı sürede tecrübeli personellerimiz tarafından Türkiye ve Avrupa’nın kabul gördüğü standartlarda müşterilerimize sunmaktır.

Hizmetlerimiz:
Asansör Bakımı: Asansörlerinizin hem emniyet hem de uzun süre kullanımı açısından periyodik bakım anlaşmasıyla 7/24 sürekli hizmet veriyoruz. Firmamız sektörün gerektirdiği tüm yetki ve belgelere sahiptir.

Sinançelebi Asansör

İzmir Sinançelebi Asansör

Hakkında
2006 yılı itibari ile saktorde olan firmamız Sinan ÇELEBİ Tarafından kurulmuştur. Asansör satış, bakım, montaj, onarım olarak Türkiye Genelinde Hizmet Vermektedir. Hedefimiz; uzun yıllar boyunca bu sektörde hizmet vermiş, uluslar arası tecrübe, beceri ve is disiplinine sahip değerli kadromuzla birlikte teknolojik gelişmelere uygun, özel ve modern dizaynlarımızı kaliteli, etkin hizmet anlayışını ön planda tutarak müşterilerimize sunmak ve Türkiye pazarında uluslar arası marka yaratmaktır.

İletişim

SİNANÇELEBİ ASANSÖRLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Adres: 1844/9 Sk. No:5 Örnekköy / Karşıyaka / İZMİR

OFİS
Adres: 6065 Sokak No:200/D Soğukkuyu - Bayraklı / İZMİR
TEL : 0 (232) 3654818
FAX : 0 (232) 3658771
GSM : 0 (544) 3654818

ARIZA GSM : 0 (544) 3654822
: 0 (544) 3654819
Web :www.sinancelebiasansor.com

SenLift Asansör

İletişim

etkili : RECEP ÖZKAN
Tel : 0 232 388 76 88
Gsm : 0 535 699 17 61
Adres : ERZENE MAHALLESİ 17 SOKAK NO:1/1D BORNOVA İZMİR
E-Mail : info@senliftasansor.com
Web : www.senliftasansor.com

Bulut Asansör

İzmir Bulut Asansör

Hakkında
İzmir asansör, 1988 yılında kurulmuş olan firmamız Bulut Asansör Ltd. Şti. yenilikçi vizyonu ve taşıdığı misyon ile her zaman çalışmalarını bu paralelde geliştirerek performans seviyesini kısa süre içerisinde yükselterek asansör sektöründe önemli bir yere gelmiştir.

Firmamız 1990 yılında Türk Standartları Enstitüsü kurumunda TSE belgesi alarak TSE belgeli asansörler tesis etmeye başlamıştır. Ayrıca; 2003 yılında da ISO 9001:2000 Kalite Yönetimi çerçevesinde Kalite Yönetimi Sistemini hayata geçirip ve CE işaretlemesi Modül H belgesini alarak Avrupa güvenlik normlarına uygun asansör imalatı ve montajı yapmaya başlamıştır.

Ülkemiz genelinde 2000′e yakın asansöre imza atan firmamız sizden almış olduğu güven ve destekle, hızla artış gösteren büyüme grafiği ile inandığı yolda devam etmektedir.
Duymuş olduğunuz güven, vermiş olduğunuz destek doğru yolda olduğumuzun kanıtıdır.
Kalite Politikası

Erdal Asansör

İzmir Erdal Asansör

Hakkında
Firmamız ERDAL ASANSÖR kendi sektöründe 22 yılı aşkın bir süredir, teknolojinin en yeni verilerini ve ürünlerini kullanarak, inceliklerinden yararlanarak, arkasında memnun müşteri desteği ile öncü çizgisinden taviz vermeden yolunda yürümüş, kaliteyi ve güveni birleştiren ismin altına imzasını atmıştır.

Firmamız kullanıcısına TSE belgeli bir kurumla çalışmanın kolaylığını ve güvenini sunmuş, ürünlerini projelendirmiş, 24 saat teknik servis veren, halkla ilişkiler destekli departmanı ile eksiksiz, satış sonrası hizmetlerini sunmuş ve de aranılan marka olmuştur..

Görkem Asansör

İletişim

İletişim Bilgileri
1703 Sokak No:49/A Bahçelievler / Karşıyaka -İZMİR
+0090 532 456 68 27
+0090 232 382 13 81
+0090 232 365 72 48
info@gorkemasansor.com
Web:www.gorkemasansor.com

A Asansör

İletişim

Yetkili personel:Ali KILIÇ
Telefon:
0 (232) 376 95 57
Cep tel :0 (533) 719 46 42
E-posta:ali@aasansor.com
Web:aasansor.com

İşyeri adres bilgileri

8273 Sokak No:3/A Turna Apartmanı Ataşehir Mahallesi
Posta kodu: 35630 Çiğli / İZMİR

Gls Asansör

İzmir Gls Asansör

Hakkında
FİRMAMIZ GLS ASANSÖR MÜŞTERİLERİNDEN GELEN TALEPLER,KANUN VE İLGİLİ MEVZUATLAR İLE KENDİSİNE VERİLMİŞ OLAN GÖREV VE SORUMLULUKLAR ÇERÇEVESİNDE MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNİ EKSİZSİZ,DOĞRU VE ZAMANINDA TARAFSIZLIK VE GÜVENİRLİK İLKELERİNE BAĞLI KALARAK KARŞILAMAYI KALİTE POLİTİKASI OLARAK BELİRLEMİŞTİR.

İletişim

ATIFBEY MAH. 3 SOK. NO:7 / B
GAZİEMİR / İZMİR
Telefon numarası : (0232) 251 78 55
Faks numarası : (0232) 251 78 55

Hausman Asansör

İzmir Hausman Asansör

Hakınnda

KALİTEYİ HİZMET ANLAYIŞINA TAŞIYAN TEK FİRMA.

Yasal mevzuatlar çerçevesinde sürekli iyileşme felsefesini benimsemiş olan HAUSMAN ASANSÖR, asansör sanayisine güçlü ve emin adımlarla girmiş kendisini kısa sürede tanıtmış ve kanıtlamıştır. Faaliyete geçtikten sonra vizyonu, misyonu ve hedefleri ile çağı yakalayan HAUSMAN ASANSÖR müşteri ihtiyaçlarını esas almıştır. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir. Asansör sektöründe ikinci kuşağın temsilcisi olarak HAUSMAN ASANSÖR yaratıcılığı,araştırmacılığı, gelişen dünyayı ve teknolojiyi esas alarak yarınlara emin ve güçlü adımlarla yürümektedir. Sektöre yeni bir soluk getirmenin ve sizlerle çalışmanın gururunu ve sevincini yaşamaktadır.

2002 yılında kurulan HAUSMAN ASANSÖR;

İzmir

İzmir Asansör firmaları

Arlift Asansör

İzmir Arlift Asansör

Teknolojinin insanlığa armağan ettiği en büyük buluşlardan olan asansör tarih öncesi dayanan ve insan beyin gücünün büyüklüğünü gösteren örneklerden biri....

Makaralı sistemden bugüne kadar birçok evrim geçiren asansör teknolojisi hiç durmadan kendini yenilemekte.
Türkiye’de ilk kullanıldığı tarihlerde tamamen dışarıya bağlı olan asansör, bugün belirli parçalar dışında artık yerli ürün ve yerli teknolojiyle yapılmakta ve sadece ülkemize değil tüm dünya pazarına üstün kalite anlayışıyla sunulmakta.
ARLIFT, 1962’de kurulduğu günden bu yana sektördeki tüm teknolojik yeniliklere öncülük etti ve bu yeni gelişmeleri bünyesine uyguladı.
Bugün ARLIFT markası, canınızı emanet ettiğiniz asansörle yanyana anılıyor ve biz, duyduğunuz bu güvene layık olmak için daha çok çalışıyor ve ülkemiz için üretiyoruz

İletişim

ARLİFT ASANSÖR SAN. TİC. A.Ş.

1378 Sk. No:4/1 Kordon İşhanı

Kat : 2 Daire : 202

ALSANCAK / İZMİR

TÜRKİYE

Yapı malzemesi sektörüne kötü haber

Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Başkanı Hulusi Şentürk, "Temmuz ayından itibaren Avrupa’ya yapı malzemesi satmak isteyen firmalar, Avrupalı belgelendirme kuruluşlarına 40 bin euro ödeyerek yeni CE belgesi almak zorunda kalacak" dedi.
Kayseri Sanayi Odası, Ticaret Odası ve Ticaret Borsası ile TSE arasındaki Kalibrasyon İşbirliği Protokolü İmza Töreni’nde konuşan Şentürk, küresel ekonomide yer edinebilmek için küresel standartlara uygun üretim yapılmasının kaçınılmaz olduğunu vurguladı.

MERMER SEKTÖRÜ FUARLA BÜYÜYECEK

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ ve Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ)’nin katkılarıyla TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından düzenlenen 3. Uluslararası Mermer ve Doğal Taşlar Kongresi başladı. Mermer ve doğal taş sektörünün problemlerinin bilimsel, teknik, idari ve hukuki yönden, ulusal ve uluslararası boyutta ayrıntılı olarak inceleneceği kongrenin açılışına İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden İşleri Genel Müdürü Mehmet Hamdi Yıldırım, DEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Köse, Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Alim Murathan, İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs ve çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

İçeriği paylaş